02
5 500 000 / K jednání

Dvougenerační dům se zahradou – ulice Květinová č.p.375, Telč, okres Jihlava

Prodej prostorného dvougeneračního zděného domu, který se nachází v krásné tiché městské čtvrti Štěpnice – města Telč, okres Jihlava – ulice Květinová č.p.375. Do centra města cca 900m od nabízeného domu.

Dům vystavěn v roce 1975, plně podsklepen se 2.NP. Celková výměra pozemků 747m2, užitná plocha domu cca 180m2. Pozemek rovinatého charakteru s několika málo ovocnými stromy, záhony a trávníkem.

Po technické stránce je dům ve výborné kondici, i když má původní rozvody elektřiny a vody. Vytápění domu je technicky zdvojeno – zajištěno jak centrálním kotlem na tuhá paliva, tak centrálním kotlem na plyn. Ohřev vody buď elektrický bojler (100litrů), nebo u kotle na tuhá paliva instalována nádrž na vodu, kterou kotel ohřívá.

V roce 2020 byla v 1.NP celkově rekonstruována koupelna (se sprchovým koutem), kde jsou nyní již nové rozvody vody a elektra.

Dům napojen na obecní vodovod, obecní kanalizaci, plyn, elektro.

Na zahradě se nachází studna (cca hloubka 5m) využívána na zalévání. Střecha/ pálená taška, krovy, vazba – vše ve výborném stavu. V interiéru domu původní dvojitá dřevěná okna, instalovány závěsné litinové radiátory. Stropy keramické vložky HURDIS a dřevěné trámové s podhledem.

 

Dispozice domu:

1.PP: prostorná garáž, prádelna, 3x skladová místnost, kotelna

1.NP: velmi prostorná předsíň, 3x pokoj, 1x jídelna, kuchyně, 1x samostatné WC, 1x koupelna se sprchovým koutem (po celkové rekonstrukci).

2.NP: předsíň, 2x pokoj, kuchyně s jídelním koutem, samostatné WC, samostatná koupelna s vanou.

Dům je velice dobře prosvětlen po celém svém interiéru.

Za domem se nachází přízemní zděná stavba, která byla v minulosti využívána jako dílna + hospodářské stavení pro drůbež.

Provoz domu (před vypuknutím krize) činil 5.000,- Kč/měsíc – tzn.zálohy na plyn, vodu, elektřinu.

 

 

* Dům plně připraven k prodeji, fotografie + video uvedené v inzerci ze dne 8.6.2022.

* Uvedená kupní cena k jednání, kdy se všichni tři spolumajitelé domu (sourozenci) chtějí férově domluvit s vážným zájemcem na finální kupní ceně.

* Nemovitost není zatížena žádnou zástavou, či věcným břemenem.

* Majitelé dům průběžně udržují

Vybavení

Cena : 5 500 000 / K jednání
Typ nemovitosti : Administrativní budova
Forma prodeje : Přímý prodej
Status : VYHLÁŠENO - prodej zahájen
Adresa : Květinová 375, Telč

Najít na mapě