02
12 420 000 / K jednání

Dvougenerační prostorný dům se zahradou v žádené lokalitě Prahy západ – obec Psáry, ulice Psárská č.p.90

 

Prodej prostorného, zděného dvougeneračního domu, umístěného na vlastním pozemku v žádané lokalitě Psáry – Praha západ. Dům vystavěn v roce 1971, v průběhu let postupně dispozičně upravován až do současného stavu.

Rodinný dům č.p. 90 se nachází na vlastních pozemcích (zastavěného pozemku a zahrady s vodním korytem Zahořanského potoka) o celkové výměře 922 m2.

Příslušenství tvoří kromě stavby garáže, dílny, pergoly, kůlny/dřevník a skleníku také i venkovní úpravy, a to přípojky IS – elektro, veřejný vodovod, vodovod z vlastní studny, veřejná kanalizace, plyn, studna a zpevněné plochy.

 

Z hlediska konstrukčního se jedná o nosnou zděnou stěnovou konstrukci. Základy jsou v části kamenné a v převážné části betonové pasy s funkční izolací. Svislé obvodové konstrukce jsou zděné z cihel či z tvárnic a vnitřní stěny jsou cihelné. Vodorovné stropní konstrukce jsou v 1.PP žb monolitické a v 1.NP montované Hurdis a ve 2.NP dřevěné trámové s rovným podhledem omítnutým heraklitem.

Konstrukce střechy je sedlová dřevěného vázaného krovu a v části sbíjená z dřevěných vazníků se zateplením a se střešní krytinou plechové šablony. Klempířské konstrukce jsou tvořeny titanzinkovým plechem.

Venkovní fasáda bez zateplení, neboť venkovní stěny jsou dostatečně široké, tvořené tvárnicí s přizdívkou. Vnitřní omítky jsou vápenné. Okna jsou plastová zdvojená Euro, která byla instalována před třemi roky.

Povrchy podlah jsou cementopotěr v 1.PP a v 1.NP a ve 2.NP jsou PVC, keramická dlažba a koberce. Schody jsou betonové. Vybavení koupelen jsou 2x vana a 1x sprchový kout.

V kuchyních je kuchyňská linka s digestoří, elektrický sporák, mikrovlnná trouba a lednice s mrazničkou.

Vytápění je ústřední kotlem na plyn a ohřev TUV je přes plynový kotel výměníkovým boilerem.

Na pozemku se nacházejí 2 studny. Jedna pro účel zálevání zahrady, druhá napojena
na dům jako možnost využívání vlastní pitné vody. Jinak dům napojen na obecní vodovod – lze libovolně volit způsob využití z jakého zdroje bude voda využívána.

Rozvody elektra, topení a vody vše původní tzn. z roku 1971.

Střešní krytina + svody – vše komplet nové před pěti lety.

Dispoziční řešení domu:

* 1.PP – 3x sklep, chodba/kotelna, chodba, schodiště

* 1.NP – vstup, byt 4+1 (chodba, 2x WC, 1x koupelna s vanou, 1x koupelna se sprchovým koutem, 4x pokoj, kuchyň, spíž), terasa

* 2.NP/podkroví – byt 4+1 (chodba, koupelna s WC, kuchyň, spíž, 4x pokoj), balkon
Samostatné vchody do každého bytu zvlášť.

Celková užitná plocha domu cca 217m2.

Zahrada za domem rovinatého charakteru. Na pozemku lze parkovat až 5 vozů.

 

Dům připraven k prodeji, po uskutečnění prodeje ihned k předání. Na nemovitosti nevázne žádná zástava či omezení.

Vybavení

Cena : 12 420 000 / K jednání
Typ nemovitosti : Rodinný dům
Forma prodeje : Přímý prodej
Status : VYHLÁŠENO - prodej zahájen
Plocha pozemku : 922 m2
Adresa : Psárská 90

Najít na mapě