02
12 500 000 / K jednání

Dvougenerační prostorný rodinný dům v rezidenční zóně města Tábor – ul. Na Zahradní č.p. 358, Měšice

Prodej prostorného rodinného domu umístěném v žádané lokalitě města Tábora – Měšice (ulice Na Zahradní č.p. 358). Dům se nachází v tiché ulici – v zástavbě rodinných domů. Konec zahrady je směrem do pole, což zaručuje naprostý klid a soukromí budoucímu majiteli nemovitosti.

Dům se nachází na vlastním pozemku o celkové výměře 887m2. Na pozemku se dále nachazí další menší přízemní rodinný dům, který donedávna sloužil jako dům pro bydlení starších rodičů původního majitele domu. Zastavěná plocha hlavního domu činí 179m2, zastavěná plocha tzv. „vejminku“ činí 72m2.

Dále se na pozemku nachází zděná stavba, využita jako dílna, dále další zděná stavba se třemi „kojemi“ – využívána pro uskladnění např. zahraního nábytku, motorky, sekačky, atd. Dále na pozemku krásný dřevěný zahradní altán, který má dokonce malé podsklepení. Na zahradě dále vystavěn prostorný kopaný bazén (3x5m) se zastřešením a kvalitní bazénovou samoobslužnou regulační technikou. Na pozemku dále vlastní studna cca 20m hluboká. Na zahradě položen na několika místech pochozí štípaný kámen.

Je důležité podotknout, že všechny výše uvedené stavby na pozemku jsou vystavěny velmi kvalitně (fortelně), použita měď, pálená taška, kvalitní kování, dřevo, vše v perfektním zpracování.

  • Popis + dispozice přízemního rodinného domu (tzv. vejminku):

* bezbariérový vstup do domu
* předsíň
* kuchyňský kout
* obývací pokoj
* ložnice
* špajz
* samostatná koupelna
* samostatné WC

Celková užitná plocha domu cca 80m2. Vytápění zajištěno z hlavního rodinného domu, dále možnost využitý elektrického kotle umístěného ve vejminku, nebo vytápění speciálními kamny na dřevo umístěnými v kuchyni. Ohřev vody el. bojler. Tento dům má samostné elektrické hodiny. Na střeše umístěna pálená taška. Plastová okna.

 

  • Popis + dispozice hlavního rodinného domu:

jedná se opravdu o velmi prostorný rodinný dům se 2.NP a podkrovím. Dům celkově podsklepen. Dům dispozičně uzpůsoben jako 2 samostatné bytové jednotky (každá 4+kk) a dále v podkroví domu vše připraveno pro vybudovaní třetí samostné bytové jednotky.

Dům napojen na obecní vodovod + vlastní studnu, napojení na obecní kanalizaci, elektro. Vytápění domu zdvojeno – 1) instalováno prvotřídní tepelné čerpadlo zn. IVT (voda-voda) a dále 2) v domě umístěn kotel – tzv. zplyňovací kotel na dřevo. Velkou výhodou tohoto kotle na dřevo je to, že pomocí odtahového ventilátoru dochází k odsávání spaliny z kotle. Nové rozvody elektro + vody v celém domě. Ohřev vody – akumulační nádrž umístěna v technické místnosti (ohřev pomocí výkoného tepelného čerpadla). Plastová okna, opět kvalitní pálená taška, svody – měď.

Každá ze dvou bytových jednotek má užitnou plochu cca 115m2.

1.PP: garáž pro 2 vozy, prádelna, sklady, technická místnost
1.NP: bytová jednotka 4+kk (příparava na instalaci nové kuchyně)
2.NP: bytová jednotka 4+kk (kuchyně umístěna)
Podkroví: příprava pro další bytovou jednotku

 

Dům volný, ihned připraven k prodeji, prohlídky domu možné samozřejmě i o víkendu.

Vybavení

Cena : 12 500 000 / K jednání
Typ nemovitosti : Rodinný dům
Forma prodeje : Přímý prodej
Status : VYHLÁŠENO - prodej zahájen
Plocha pozemku : 887 m2
Adresa : Na Zahradní č.p. 358, Měšice

Najít na mapě