02
4 500 000 / Výběrové řízení do 28.05.2021

Moderní vila v oblíbené městké části Havířova – ulice Javorová 823/5, Bludovice, Havířov.

Prodej nově kompletně zrekonstruovaného rodinného domu, který se nachází v žádané lokalitě města Havířova – Bludovice. Celková plocha pozemku 580m2, zastavěná plocha domu 114m2.

Původní objekt z roku 1970 byl velmi nákladě přestavěn v letech 2010 až 2013, až do současné moderní architektonické podoby, kterou zachycují fotografie v inzerci z března tohoto roku.

Jedná se o samostatně stojící, nepodsklepený rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími o dispoziční velikosti 5+1 s příslušenstvím. V přízemí domu se nachází obytná hala se zádveřím, garáž, prádelna, sklep, kotelna a sklad na palivo. V patře se pak nacházejí 4 obytné místnosti, kuchyň, koupelna, WC a chodba se schodištěm.

Základy domu jsou betonové, svislé nosné konstrukce jsou zděné, stropy jsou betonové monolitické. Střecha je plochá, krytá asfaltovou střešní krytinou, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Fasáda je nově provedena strukturovanou omítkou se zateplením. Vnitřní omítky vápenné štukové, v hygienickém zázemí a v kuchyni jsou pravděpodobně provedeny keramické obklady. Podlahy obytných místností pravděpodobně plovoucí, v ostatních prostorách domu je keramická dlažba. Schodiště je betonové. Vstupní dveře jsou plastové, vrata do garáže jsou lamelové sekční. Okna jsou hliníková s venkovními žaluziemi, vnitřní dveře jsou pravděpodobně dřevěné. V koupelně se pravděpodobně nachází vana a umyvadlo, WC je samostatné. V kuchyni je uvažováno se standardním vybavením tj. kuchyňskou linkou se spotřebiči.

Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě: vodovod, plyn a elektro z řádu, kanalizace do řádu. Dle dostupných informací je dům vytápěný plyn. kotlem s rozvody ÚT, ohřev TUV je pravděpodobně ze zdroje vytápění.

 

Dispozice domu:

1.NP: zádveří, sklad, prádelna, sklep, hala, šatna, chodba, garáž = (celkem 86m2)

2.NP: kuchyně, obývací pokoj, 3x pokoj, koupelna, chodba, WC, lodžie =(celkem 97m2)

Celková užitná plocha domu 183m2.

 

  • Příslušenství k rodinnému domu tvoří dále přípojky inženýrských sítí a oplocení. Na pozemku nádvoří jsou dále dva objekty, které tvoří příslušenství, a to dřevěný přístřešek pro parkování, přistavěný ze severní strany k rodinnému domu a dále venkovní bazén, umístěný v jihovýchodním rohu zahrady.

Jedná se o velmi klidnou oblast pro bydlení. Městská část Bludovice je dopravně napojena na MHD. Dle územního plánu je dům situován v zóně pro bydlení v rodinných domech, v lokalitě na „Bludovickém kopci“ mimo nebezpečí záplav.

 

 

  • Jedná se o prodej v rámci insolvence, dlužník odmítá spolupracovat, odmítá provádět prohlídky domu. Dům užívá spolu s rodinou bez právního titulu užívání (tzn. nemá uzavřenou s insl. správcem žádnou nájemní smlouvu.) Po prodeji bude muset dlužník dům opustit (i s celou rodinou) bez jakékoliv náhrady na jiné bydlení.

 

  • Výběrové řízení do 28.5.2021 – nabídky posílat na         

Vybavení

Cena : 4 500 000 / Výběrové řízení do 28.05.2021
Typ nemovitosti : Rodinný dům
Forma prodeje : Výběrové řízení
Status : VYHLÁŠENO - prodej zahájen
Plocha pozemku : 580 m2
Adresa : Javorová 823/5, Bludovice, Havířov

Najít na mapě