02
13 000 000 / minimální kupní cena

Nádherný tří generační dům s okrasnou zahradou – rezidenční čtvrt PLESNÁ – ul. Hrabek 135/15, Ostrava

Prodej rozlehlého až třígeneračního domu, který se nachází v jedné nejžádanějších rezidenčních čtvrtí pro bydlení v Ostravě – Plesná – katastrální území Krásné Pole – ulice Hrabek 135/15. Nádherná lokalita v blízkosti lesoparku, kde zastavěnost území je stále ve velmi únosné míře, a kdy okolní již vystavěné domy mají elegantní architekturu, která zapadá do této krásné rezidenční lokality.

Plesná je bývalá vesnice nacházející se v údolí Plesenského potoka na severozápadním okraji statutárního města Ostravy. Obvod leží asi 15 km severozápadně od centra Ostravy.

V nabídce je zděný, velmi prostorný dům se 3.NP, který se nachází na krásném pozemku o celkové výměře 2.662m2 v těsné blízkosti lesoparku. Dům vystavěn kolem roku 1940, následovala přestavba v roce 1970 a v roce 2010 prošel dům celkovou rekonstrukcí do současného technického stavu.

Dům podsklepený, se šikmou, mansardovou střechou. Střešní krytina glazované pálené tašky, klempířské konstrukce (svody, žlaby) plechové pozinkované. Okna plastová, střešní Velux, dveře dřevěné náplňové, stropní konstrukce s rovnými podhledy, fasádní omítky zateplené s finální úpravou, sokl s kameninovým nástřikem Marmolit, vnitřní omítky vápenné, vnitřní keramické obklady v koupelnách, WC, v kuchyních, tech. místnosti. V 1.NP – v obývacím pokoji zděný krb.

Vytápění etážové – plynový kotel. Rozvod SV i TUV proveden. Objekt je napojen na rozvod elektrické energie, vodu z řadu, plyn, připojení na veřejnou kanalizaci.

Dispozice domu :
1.PP technické zázemí, prádelna, skladové prostory (80m2)
1.NP zádveří, schodiště, bytová jednotka cca 5+kk. (140m2)
2.NP bytová jednotka 4+1 (140m2)
3.NP potom bytová jednotka 3+1 (80m2)

 

Celková užitná plocha domu cca 440m2.

V každém podlaží k dispozici sociální příslušenství a vybavená kuchyně.

Z obývacího pokoje přímý vstup na venkovní terasu s výhledem na okrasnou zahradu se vzrostlými okrasnými dřevinami, keři, jehličnany, udržovaným trávníkem a ovocnými stromy.

Na zahradě se nachází zděné přístavky (využití např. jako malé dvě garáže či prostor pro uskladnění sekačky, zahradního nábytku, vhodné pro malou dílnu..atd.). Dále v dolní části pozemku instalován nadzemní obezděný bazén a dřevěný zahradní altán. s venkovním posezením.

U vjezdu před domem položena zámková dlažba, na pozemku pohodlně zaparkuje cca 5 vozů.

 

Podmínky vyhlášeného prodeje:

  • Jedná se o prodej nemovitosti v rámci insolvenčního řízení. Majitel nemovitosti dům plně užívá s celou rodinou a svými rodiči.
  • Znalecký posudek ze 4.2.2021 posoudil nemovitost na částku 13mil. korun. Z této částky také vychází minimální kupní cena tohoto prodeje.
  • Jedná se o přímý prodej, není možné v žádném případě přijmout nižší nabídku nežli 13mil.korun – jednání o ceně (pod 13mil.) není možné.
  • Prohlídky možné po vzájemné dohodě a po konzultaci s dosavadním majitelem domu.

Vybavení

Cena : 13 000 000 / minimální kupní cena
Typ nemovitosti : Rodinný dům
Forma prodeje : Přímý prodej
Status : VYHLÁŠENO - prodej zahájen
Plocha pozemku : 2662 m2
Adresa : Hrabek 135/15, Ostrava

Najít na mapě