02
5 150 000 

Nízkoenergetický prostorný rodinný dům se zahradou – ulice Polní č.p. 262, Cetkovice

Prodej nízkoenergetického řadového domu, vystavěném na vlastním pozemku o celkové výměře 500m2 v klidné zástavbě rodinných domů na okraji města Cetkovice – ulice Polní č.p. 262.

Jedná se o zateplenou dřevostavbu, dispozičně uzpůsobenou jako 6+kk. Užitná plocha domu 170m2.

 

Dispozice domu:

* Přízemí: předsíň, obývací pokoj, kuchyňský kout s jídelním koutem, ložnice, samostatná koupelna s vanou + sprchovým koutem, samostatné WC, vstup z obývacího pokoje na venkovní terasu směr zahrada.

* Patro: 1x koupelna, samostatné WC, 3x pokoj

* Venkovní terasa – 17,45m2.

Střecha sedlová – pálená taška, zateplená fasáda se stěrkou. V obytných místnostech položena laminátová plovoucí podlaha, v kuchyni je laminátová plovoucí podlaha, v koupelně jsou podlahy tvořeny keramickou dlažbou a v chodbě je laminátová plovoucí podlaha. V ostatních místnostech je keramická dlažba. Dále v domě instalovány tři klimatizační jednotky (1x přízemí, 2x patro).

 

Dům kolaudován v prosinec 2008. Po technické stránce je dům v perfektní stavební kondici.

Vytápění domu zajištěn o centrálním elektrokotlem + krbová kamna, která jsou umístěná v přízemí domu v obývacím pokoji. Ohřev vody el. bojler. Dům napojen na obecní kanalizaci + obecní vodovod. V ulici před domem vedena plynová přípojka – velmi snadné napojení do domu.

Na pozemku je možno parkovat až 5 vozů, za domem se nachází zahrada, venkovní dřevěná terasa, udírna, ohniště, dřevěný altán a příprava na venkovní bazén, pod venkovní terasou menší půdní prostor např. pro uskladnění zahradní techniky.

V obci je dostupná základní škola, pro vyšší vzdělání a specializované služby je nutné dojíždět a je zde pouze částečná vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V obci je pouze částečná vybavenost z hlediska sportovního vyžití, v obci je pobočka České pošty a obecní úřad.

Náklad s domem spojené: roční spotřeba elektro = 40.000,- Kč/rok
roční spotřeba voda = 12.000,- Kč/rok

 

* Prodej nemovitosti v rámci insolvenčního řízení, dům obývají dlužníci, kteří vyvíjí součinnost při prodeji domu.

* Prohlídky domu po vzájemné dohodě – možno i o víkendu.

Vybavení

Cena : 5 150 000 
Typ nemovitosti : Rodinný dům
Forma prodeje : Přímý prodej
Status : VYHLÁŠENO - prodej zahájen
Adresa : Polní 262, Cetkovice

Najít na mapě