02
3 990 000 / k jednání

Prodej rodinného s velkou zahradou – ulice Školní č.p.21, obec Drmoul, okres Cheb – 5 km od Mariánských Lázní

Prodej nepodsklepeného jednopodlažní rodinného domu (ulice Školní č.p. 21 – Drmoul), s obytným podkrovím s 2 byty. Dispozice domu 3+1 v 1.NP a 2+1 v podkroví. Celková plocha pozemku 1.137m2. Celková užitná plocha domu činí cca 217 m2.

Dům se nachází vestředu obce Drmoul (1.000obyvatel), kdy obec je opravdu velmi pěkně udržovaná a modernizována. Vzdálenost do Mariánských Lázní od obce Drmoul cca 5 km.

Rovinný pozemek ve tvaru L, na kterém se dále nachází částečně zděná kůlny, která navazuje na dům. Na zahradě vysazeny vzrostlé dřeviny.

Objekt je napojen dle dostupných informací na elektro, vodovod, kanalizaci, plyn.

Stáří objektu je odhadnuto cca 80 roků, dle dostupných informací byla provedena částečná rekonstrukce, která se týkala výměny střešní krytiny, oken (plastová) a částečně rekonstrukce interiéru. Rodinný dům je v dobrém technickém stavu.

Z hlediska konstrukčního se jedná o zděnou stěnovou konstrukci smíšeného zdiva z kamene a z cihel. Střecha je sedlová, dřevěný vázaný krov. Střešní krytina je tvořena z betonových tašek Bramac. Stropní konstrukce je dřevěná – povalová. Schodiště je dřevěné. Podlaha je dle dostupných informací tvořena PVC a koberci, částečně keramická dlažba. V objektu jsou dle dostupných informací 2 koupelny. Vytápění je zajištěno ústřední kotlem na pevná paliva. Ohřev TUV je zajištěn el. bojlerem.

Nyní probíhá vyklízení domu, prohlídky budou možné cca do 14-ti dnů.

Vybavení

Cena : 3 990 000 / k jednání
Typ nemovitosti : Rodinný dům
Forma prodeje : Přímý prodej
Status : VYHLÁŠENO - prodej zahájen
Plocha pozemku : 1137 m2
Adresa : Škoní 21, Drmoul

Najít na mapě