02
3 500 000 / K jednání

Starší rodinný dům na pozemku o výměře 2.441m2 na okraji podkrkonošské Jilemnice – ulice Čsl. Legií 528, Jilemnice

Prodej staršího rodinného domu umístěného na vlastním pozemku, který se nachází nazačátku města Jilemnice při levé straně při vjezdu do města po komunikaci č. 293 – ulice Česl.Legií č.p. 528. Celková výměra pozemku 2.411m2.

Rodinný dům č.p. 528 je tvořen jedním NP a půdním prostorem. Dům je zděný objekt s půdním prostorem pod sedlovou střechou. RD je vystavěn na kamenných základech bez zjištěné izolace proti zemní vlhkosti, obvodové zdivo je smíšené (kámen, cihla, tvárnice), stropy jsou dřevěné rovné, krov je dřevěný vaznicový.

Střešní krytina je z osinkocementových šablon a plechu. Klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu (žlaby, svody, parapety) opatřeny částečně nátěrem, z větší části chybějící. Vnitřní omítky jsou vápenné hladké, fasáda je nezateplená, vápenná, poškozená.

Vytápění je lokální, topidlem na tuhá paliva v části objektu zbytky rozvodů a radiátorů. V domě je rozvod elektroinstalace.

RD napojen na elektro, vlastní septik s trativodem, obecní vodovod, plyn.

Za domem se nachází přízemní dřevěná stavba bez č.p./ev.č. v minulosti využívána jako dílna.

Dle aktuálního územního plánu města Jilemnice spadá pozemek do území využití pro účely bydlení – venkovské bydlení obytné.

Dům dlouhodobě nevyužíván, tento prodej je spíše o nabídce prostorného stavebního pozemku v žádané podkrkonošské lokalitě.

Vybavení

Cena : 3 500 000 / K jednání
Typ nemovitosti : Rodinný dům
Forma prodeje : Přímý prodej
Status : VYHLÁŠENO - prodej zahájen
Plocha pozemku : 2411 m2
Adresa : Československých Legií 528, Jilemnice

Najít na mapě