02
12 000 000 / K jednání

Jedinečný stavební pozemek nedaleko Prahy – 5.584m2 – obec Řehenice, okres Benešov

Prodej naprosto jedinečného stavebního pozemku (na základě vydaného stavebního povolení) o úctyhodné výměře 5.584m2 v obci Řehenice – část Křiváček, číslo parcelní 1338, kat. území Malešín.

Obec Řehenice se nachází v okrese Benešov, kraj Středočeský. Leží 10 km severně od Benešova a 30 km jihovýchodně od Prahy. Žije zde cca 507 obyvatel.

Pozemek se nachází na nádherném tichém místě v těsném sousedství lesa s výhledem do širokého údolí. Poloha pozemku zaručuje celodenní dostatečný svit slunce na tento pozemek.

Ohledně sítí je pozemek možno napojit na elektřinu a studnu. Kanalizace do budoucna řešena jímkou. Příjezd k pozemku po obecní komunikaci (v majetku obce Řehenice).

Jedná se o mírně svažitý pozemek, na který bylo v roce 2018 vydáno stavební povolení pro výstavbu přízemního rodinného domu – konkrétně stavba domu typu bungalov, dispozičně uzpůsoben jako 4+1.

Dosavadní majitel pozemku řádně do dvou let od nabytí účinnosti stavebního povolení zahájil stavbu a na pozemku vystavěl základovou deska pro další výstavbu bungalovu.

Současné vydané stavební povolení opravňuje nového majitele pozemku, i přes změnu územního plánu, zahájenou stavbu domu na pozemku řádně dokončit a tato stavba bude samozřejmě stavebním úřadem Velké Popovice řádně zkolaudována. Taktéž lze na základě žádosti na stavebním úřadě (Velké Popovice) změnit technické parametry budoucí stavby na pozemku.

Vybavení

Cena : 12 000 000 / K jednání
Typ nemovitosti : Stavební pozemek
Forma prodeje : Přímý prodej
Status : VYHLÁŠENO - prodej zahájen
Adresa : Řehenice

Najít na mapě