02
4 200 000 / K jednání

Novostavba v klidné lokalitě města Varnsdorf – ulice Karolíny Světlé č.p.3315, okres Děčín

Prodej zděného rodinného domu, která se nachází v klidné zástavbě rodinných domů nedaleko centra města Varnsdorf – ulice Karolíny Světlé č.p. 3315.

Kolaudace domu v roce 2007, dům se nachází na vlastním pozemku o výměře 1.034m2.

Dům nepodsklepen s 1.NP. Celková užitná plocha domu 140m2.

Technické dispozice domu:

Dům vytápěn centrální elektrickým kotlem + krbová kamna s výměníkem. V domě jsou rozvody studené i teplé vody s ohřevem TUV kombinovaný s ÚT.

Střecha betonová taška Bramac, dům zateplen, napojeno na obecní vodovod, umístěn 3 komorový septik, elektro. Plyn v ulici – možné budoucí snadné napojení. Dům byl napojen i na tepelné čerpadlo (vzduch-voda), ale dlužník toto čerpadlo odmíta vydat současnému majiteli nemovitosti (je podáno na dlužníka trestné oznámení za tento úkon).

Měsíční náklady s provozem domu spojené: 7.000,- Kč (elektro 6.000,- Kč + 1.000,- Kč voda).

Na zahradě vybudován dřevěný zahradní domek (slouží pro uskladnění zahradní techniky) + postaven psí kotec.

Dispozice domu:

* Přízemí: garáž ( z garáže přímý vstup do domu), vstupní chodba, obývací pokoj, WC, koupelna, kuchyně, vstup z obývacího pokoje na zastřešenou terasu.

* 1.NP: 3x pokoj, koupelna s WC

* Půdní prostor: slouží pouze pro uložení věcí.

 

 

Podmínky prodeje nabízeného domu:

Vlastník nemovitosti získal nemovitost koupí z insl. řízení. V domě se stále nachází dlužník s rodinou, který se z domu odmítá dobrovolně vystěhovat. Současný vlastník nemovitosti učinil právní kroky a podal na dlužníka žalobu na vystěhování. Nyní se čeká na termín, kdy soud tuto žalobu projedná. Z tohoto důvodu vlastník nemovitosti nastavil velmi přijatelnou kupní cenu za dům. Samozřejmě budoucímu vlastníkovi budou předány veškeré podklady k zahájené žalobě na vystěhování, aby budoucí vlastník mohl celý poroces dokončit a dlužník na příkaz soudu bude muset dům vyklidit. Dlužník si je tohoto úkonu plně vědom – pouze nyní hraje o čas.

Z těchto důvodů nejsou do inzerce zařazeny ani fotografie interiéru domu, právě z důvodu nesoučinnosti dlužníka, který odmíta spolupráci při tomto prodeji.

 

Z výše popsaného důvodu nebudou prohlídky domu možné, dlužník odmítá při prodeji domu součinnost – stejně, jako nevyvíjel součinnost, když se dům zpeněžoval v lednu 2023 v rámci insl.řízení.

Vybavení

Cena : 4 200 000 / K jednání
Typ nemovitosti : Rodinný dům
Forma prodeje : Přímý prodej
Status : VYHLÁŠENO - prodej zahájen
Adresa : Karolíny Světlé č.p.3315, okres Děčín

Najít na mapě