02
26 102 000 / Cena k jednání

Prodej zavedeného malého hotelu ležícího v samém sdrci pobřeží Costa Blanca – Španělsko.

Prodej kompletně zrekonstruovaného malého hotelu, který se nachází na Středomořském pobřeží Costa blanca – Španělsko v turistické oblasti Marina alta a písečných pláži přímořského letoviska Dénia.

Hotel vzdálen cca 6km od vyhledávaného přímořského městečka Dénia a letoviska Oliva. Dénia je město ve španělském Valencijském společenství, které se nachází na severním pobřeží provincie Alicante. Je hlavním městem regionu Marina Alta, známé je také jako „Marquesado de Denia“.

Hotel se nachází na vlastním pozemku o výměře 1.025m2, zastavěná plocha 390m2. Lokalita hotelu se vyznačuje naprosto klidným místem umístěném ve vilové čtvrti (cca 600m od vyhlášené pláže Les Deveses). Hotel je obklopen ze dvou stran parkem, který zaručuje opravdu naprostý klid pro návštěvníky hotelu.

Hotel je po kompletní rekonstrukci (2020-2021), kdy v katastru nemovitostí je nemovitost zapsána jako objekt pro komerční činnost – hotel. K tomuto provozu je přidělena licence, která není samozřejmostí – tuto licenci na provoz hotelu lze získat za velmi náročných schvalovacích podmínek pro udělení provozu hotelu. Licence k provozu opravňuje ubytování s kapacitou 34 osob. Stavba hotelu samozřejmě řádně zkolaudována.

Dispozice hotelu:

• 4x dvojlůžkové pokoje s koupelnou
• 1x apartmán s kuchyní a koupelnou
• 1x rodinný apartmán s dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a kuchyní
• 1x prostorný byt majitele 100m2
• Comedor–snídaňová jídelna
• Venkovní bazén se slanou vodou 15x5m
• Terasy, zahrada
• Vyvýšená terasa s venkovní jacuzzi
• Prádelna, technická místnost s bazénovou technikou

Po technické stránce hotel prošel těmito úpravami:

– Nové rozvody sítí, napojeno na obecní kanalizaci a vodu, nové přístavby, nová okna, kompletně přebudované interiéry hotelu, instalován nový klimatizační systém Mitshubishi, rekuperační systém odvětrávání obytných místností, odvětrávání koupelen, instalována fotovoltaika – 20 panelů s celkovým výkonem 9KWh (energie z panelů generována min. 12 hodin denně), čerpadlo vzduch-vzduch, zn. Daikin pro ohřev teplé vody s funkcí automatické ochrany proti legionele. Dále instalován jako záložní systém centrální plynový kotel. Nové elektronické zámky dvěří na přístupové karty. Sloty na přístupové karty pro úsporu energií. Kamerový a bezpečností systém.

Dále byla provedena celková realizace zahrady, osazeny exotické rostliny a instalován závlahový systém po celé zahradě. Nově zrekonstruován byt majitele (3+1 = 100m2) v přízemí hotelu.

Současní majitelé hotel naplno provozují, kdy převážná část klientely je generována z rezervačního systému Booking.com. Hodnocení hotelu má v této chvíli prvotřídní hodnocení 9,6 jako „Naprosto výjimečné“. Dále má hotel svůj vlastní rezervační systém na svém webovém portále.

Nejbliší letiště (cca 55km od hotelu):

1) Valencie
2) Alicante

* Kupní cena zahrnuje veškeré vybavení (věci movité) hotelu.

* (Veškerý právní a bankovní servis spojen s úhradou a převodem nemovitosti zajištěn v místě).

Vybavení

Cena : 26 102 000 / Cena k jednání
Typ nemovitosti : Komerční nemovitost
Forma prodeje : Přímý prodej
Status : VYHLÁŠENO - prodej zahájen
Plocha pozemku : 1025 m2
Adresa : Partida Barranquets C-2/2A Els Poblets
Stát : Španělsko

Najít na mapě